1. Головна
  2. Оголошення

До уваги суб’єктів підприємництва Луцької міської територіальної громади!

Почесне консульство Республіки Хорватії в місті Івано-Франківську з метою співпраці запрошує зацікавлених суб’єктів підприємництва Луцької міської територіальної громади до Хорватсько-українських віртуальних переговорів між хорватськими і українськими компаніями, проведення яких заплановане на 30 червня 2021 року в режимі онлайн.

Цей простір програми міжнародного співробітництва створить можливості для координації заходів та реалізації двосторонньої співпраці бізнесу, поширення серед них передового досвіду, вироблення перспективної моделі розвитку з метою налагодження ділових зв’язків в сфері суспільного та економічного життя у рамках та у відповідності до встановлених партнерських відносин.

Порядок реєстрації та організація віртуальних зустрічей у форматі b2b з хорватськими та українськими компаніями з одночасною можливістю здійснення пошуку профілів учасників та організацій, а також регламент проведення пленарної частини розміщено за посиланням: Go Global Go Virtual. Cтаном на сьогодні на платформі зареєстровано понад 500 хорватських компаній, що представляють різні галузі.


 

Управління розвитку підприємництва та реклами