1. Головна
  2. Оголошення

До уваги власників особистих селянських господарств, фізичних осіб-підприємців, сімейних фермерських господарств та фермерських господарств, які придбали насіннєвий матеріал в поточному році!

Департаментом економічної політики Луцької міської ради розпочато прийняття заявок та документів для надання дотації для здешевлення вартості висіяного сертифікованого насіння за рахунок коштів обласного бюджету відповідно до розпорядження Волинської обласної військової адміністрації від 26 квітня 2023 року № 177.

Компенсація надається отримувачам (земельний банк яких не перевищує 50 га), які:

- у  поточному бюджетному році придбали насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, занесених до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні на поточний рік, у суб’єктів насінництва та розсадництва, які внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва у попередньому і поточному роках, або у фізичних осіб підприємців та юридичних осіб, які не включені до Реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва, але мають право здійснювати реалізацію насіння і садивного матеріалу лише за умови наявності сертифікатів на насіння та/або садивний матеріал та додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин;

- зареєстровані в ДПС у Волинській області та сплачують податки та інші обов’язкові платежі до бюджету Луцької МТГ Волинської області.

Бюджетні кошти спрямовуються отримувачам для надання часткової компенсації вартості насіння в розмірі 30 відсотків вартості придбаного насіннєвого матеріалу, але не більше ніж 1,5 тис. грн на одного отримувача.

Для отримання часткової компенсації вартості насіння отримувачі подають по 30 червня (за посів ярини) та по 31 жовтня (за посів озимини) поточного року в Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку (вул. Лесі Українки, 35) такі документи:

1. Заявка для отримання часткової компенсації вартості придбаного насіння (формуляр-01 до адмінпослуги ЦНАП).

2. Копія витягу або інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджує право власності на земельну ділянку на території Волинської області, засвідчена заявником.

3. Копії паспорта громадянина України та документа, що підтверджує місце реєстрації, засвідчені заявником (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців).

4. Копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копія паспорта з відповідною відміткою (у випадку відмови від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через релігійні переконання), засвідчена заявником (для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців).

5. Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засвідчена заявником (для суб’єктів господарювання).

6. Реквізити міжнародного номера банківського рахунку.

7. Оригінал Атестата на насіння (для базового насіння); оригінал Свідоцтва на насіння (для категорії сертифікованого насіння); оригінал Свідоцтва на гібридне насіння (для гібридів першого покоління).

8. Копія Сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння, засвідчена заявником (за наявності).

9. Копія Сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння, засвідчена заявником (за наявності).

10. Платіжне доручення або квитанція, якими підтверджується здійснення оплати за насіння.

11. Накладна на придбане насіння.

12. Акт про висів придбаного насіння (формуляр-02 до адмінпослуги ЦНАП).

13. Зобов’язання про повернення у місячний строк бюджетних коштів у разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного одержання або нецільового використання (формуляр 03 до адмінпослуги ЦНАП).

14. Довіреність (доручення) з посвідченням особи - при поданні документів уповноваженою особою (оригінал та копія).

 

Департамент економічної політики міської ради