1. Головна
  2. Оголошення

До уваги власників особистих селянських та сімейних фермерських господарств Луцької міської територіальної громади, які утримують дві і більше голів корів або кіз!

До уваги власників особистих селянських та сімейних фермерських господарств Луцької міської територіальної громади,  які утримують дві і більше голів корів або кіз!

У старостинських округах триває прийом заяв та документів для надання часткової компенсації вартості установок індивідуального доїння та/або холодильного обладнання для особистих селянських та сімейних фермерських господарств (у разі одноосібного ведення СФГ), які утримують дві і більше голів корів або кіз.

Виплата часткової компенсації вартості на закупівлю обладнання здійснюється на безповоротній основі за рахунок коштів бюджету громади. в межах фактичних витрат за закуплене фізичною особою для власного користування обладнання при умові утримання в своєму господарстві 2 (двох) і більше голів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, корів або кіз в розмірі до 70 % вартості придбаного обладнання, але не більше 7 000,0 грн для установок індивідуального доїння та 10 000,0 грн для холодильного обладнання.

Право на отримання такої компенсації мають СФГ та ОСГ один раз на 5 років.

Для отримання часткової компенсації власники СФГ та ОСГ до 01 жовтня подають старостам старостинських округів такі документи:

1. Заяву на отримання компенсації встановленого зразка.

2. Витяг з погосподарської книги, що підтверджує наявність корів або кіз у особистому селянському господарстві або сімейному фермерському господарстві, виданий старостою.

3. Копії паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів, засвідчені заявником.

4. Витяг з Єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів, кіз в господарствах фізичних осіб.

5. Копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння та/або холодильного обладнання, засвідчені заявником.

6. Копії паспорта громадянина України та документа, що підтверджує місце реєстрації, засвідчені заявником (для власників СФГ/ОСГ).

7. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копію паспорта з відповідною відміткою (у випадку відмови від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через релігійні переконання), засвідчену заявником (для власників СФГ/ОСГ).

8. Копію декларації про створення сімейного фермерського господарства, засвідчену заявником.

9. Копію довідки або договору про відкриття розрахункового рахунку в банку, засвідчену заявником.

 

Департамент економічної політики Луцької міської ради