1. Головна
  2. Оголошення

До уваги власників особистих селянських та сімейних фермерських господарств Луцької міської територіальної громади, які утримують дві і більше голів корів або кіз!

До уваги власників особистих селянських та сімейних фермерських господарств Луцької міської територіальної громади,  які утримують дві і більше голів корів або кіз!

У старостинських округах триває прийом заяв та документів для надання часткової компенсації вартості установок індивідуального доїння та/або холодильного обладнання для особистих селянських та сімейних фермерських господарств, які утримують дві та більше голів корів або кіз.

Виплата часткової компенсації вартості на закупівлю обладнання здійснюється на безповоротній основі за рахунок коштів бюджету громади. в межах фактичних витрат за закуплене фізичною особою для власного користування обладнання при умові утримання у своєму господарстві 2 (двох) і більше голів, ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку, корів або кіз в розмірі до 70 % вартості придбаного обладнання, але не більше 7 000,0 грн для установок індивідуального доїння та 10 000,0 грн для холодильного обладнання.

Право на отримання такої компенсації мають СФГ та ОСГ  один раз на 5 років.

Для отримання часткової компенсації власники СФГ та ОСГ до 01 жовтня подають старостам старостинських округів такі документи:

1. Заяву на отримання компенсації встановленого зразка.

2. Витяг з погосподарської книги, що підтверджує наявність корів або кіз в особистому селянському господарстві або сімейному фермерському господарстві, виданий старостою.

3. Копії паспортів великої рогатої худоби та ветеринарних карток до таких паспортів, засвідчені заявником.

4. Витяг з Єдиного державного реєстру тварин, що підтверджує наявність корів, кіз в господарствах фізичних осіб.

5. Копії платіжних документів та технічної документації на установку індивідуального доїння та/або холодильного обладнання, засвідчені заявником.

6. Копії паспорта громадянина України та документа, що підтверджує місце реєстрації, засвідчені заявником (для власників СФГ/ОСГ).

7. Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копію паспорта з відповідною відміткою (у випадку відмови від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через релігійні переконання), засвідчену заявником (для власників СФГ/ОСГ).

8. Копію декларації про створення сімейного фермерського господарства, засвідчену заявником.

9. Копію довідки або договору про відкриття розрахункового рахунку в банку, засвідчену заявником.

 

Департамент економічної політики  міської ради