1. Головна
  2. Оперативна інформація

Добровольці із Луцька та Волині отримали нагороди

Добровольці із Луцька та Волині отримали нагороди

Сьогодні у День українського добровольця, у Палаці культури міста Луцька відбувся тематичний захід із врученням відзнак за участі представників міської та обласної влади, військовослужбовців, духовенства. Привітати воїнів, які добровільно пішли на фронт, аби стати на захист кордонів України, прийшли заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

 
 

Саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Загалом із початку російської агресії лави Збройних сил України поповнили понад 100 тисяч добровольців, а у воєнному конфлікті на сході України брали участь майже 40 добровольчих батальйонів. Переважна більшість із них трансформувалися у військові частини силових структур.

 

Під час заходу присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів, які ціною власного життя відстоювали соборність та незалежність України.

 
 

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт у вітальному зверненні зазначив: “Важко було уявити 5 років тому, що у теперішній час для нас стануть звичними такі терміни як “доброволець”, “волонтер”, “війна”. За цей короткий термін кардинально змінилися реалії нашого життя. Але, на жаль, наша держава, як і сотні років тому, продовжує боротися проти російських окупантів. Саме зараз з’явилися ті, хто показав нову якість цієї боротьби, кращих українських воїнів. Добровольці зупинили російську навалу. Це молоді люди, впевнені у собі та своїй перемозі. Україна сьогодні пишається своїми добровольцями, своїми відважними синами, які несуть в собі дух козацтва, дух невтомної боротьби. Дякую вам за подвиг, за те, що допомагаєте змінювати українців на краще”, - наголосив він.

 
 

Привітала волинських добровольців й заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

 
 

Вітальні слова супроводжувалися врученням відзнак. Медаль “За хоробрість в бою” та Подяку міського голови отримав учасник бойових дій Віктор Собуцький. Також Подяки міського голови оголошено військовим капеланам Сергію Коцю та Михайлу Хімчаку.

 
 

Свої пісенні дарунки воїнам - добровольцям підготували артисти-аматори та хоровий колектив “Джерела Волині” Палацу культури міста Луцька.

 
 
 

Завершився захід спільним виконанням Гімну України.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)