1. Головна
  2. Оперативна інформація

Договір про надання послуг з утримання будинків із ТзОВ “М.Ж.К.” розірвано

Сьогодні члени виконкому зібралися на чергове засідання. Сформувавши порядок денний, перейшли до розгляду питань.

Проєкт рішення про виконання угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТзОВ “М.Ж.К.” розглянули першим. За словами директора ТзОВ “М.Ж.К.” Валерія Ковалюка, підприємство надає послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у Луцьку із 1996 року. У зв’язку зі закінченням терміну дії угоди від 05.08.2015 № 449-1 з товариством з обмеженою відповідальністю «М.Ж.К.» про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та введенням послуги з управління багатоквартирними будинками відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виникла необхідність її розірвання.

Співдоповідач, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Надія Коленда повідомила, що на роботу ТзОВ «М.Ж.К.» надходило дуже багато скарг. За її словами, на підприємстві - гостра нестача робітників, проблеми із виплатою заробітної плати та інші порушення.

Після обговорень члени виконкому взяли до відома звіт про виконання товариством з обмеженою відповідальністю «М.Ж.К.» угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 05.08.2015 № 449-1, та прийняли рішення розірвати угоду про надання послуг з ТзОВ “М.Ж.К.”.

Як йдеться у проєкті рішення, з метою забезпечення утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та відповідно до Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» рекомендовано товариству з обмеженою відповідальністю «М.Ж.К.» забезпечувати надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за попередньо укладеними договорами до укладення споживачами договорів про надання послуг з управління багатоквартирними будинками.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)