1. Головна
  2. Оперативна інформація

Дорогі наші матері! Щиро вітаю Вас із Днем Матері!

У цей чудовий травневий день ми з любов’ю та глибокою вдячністю згадуємо найріднішу та найдорожчу для усіх людину, яка подарувала найцінніше - наше життя. У День Матері дозвольте щиро подякувати Вам за ласку, турботу та недоспані ночі.

Найкращі спогади, пережиті нами у безтурботному дитинстві, пов'язані з мамою. Ніжні материнські почуття, ласка, найкращі думки та слова, мудрі поради - усе це допомогло кожному з нас сформувати правильні орієнтири у дорослому житті. А материнська любов - могутня сила, що міцно тримає нас на землі, оберігає від біди, є опорою духовності та звершень.

На жаль, в умовах неоголошеної війни, на Вашу долю випало непросте випробовування — проводжати синів на війну, чекати від них хорошої звістки, вірити у краще. Переконаний, що Ваша щира материнська молитва за дітей, Ваша жертовність допоможуть українським воїнам здобути перемогу, і в Україні запанує мир.

Бажаю, щоб Ваші очі ніколи не знали сліз смутку. Здоров’я Вам, міцного, сімейного затишку, благополуччя та радості. Нехай доля буде прихильною до Вас, а душі зігрівають тепло та увага чоловіків, синів, доньок та онуків.

 

З глибокою повагою

виконувач повноважень міського голови,

секретар міської ради                                                                          Григорій Пустовіт