1. Головна
  2. Оперативна інформація

Екологічна акція “Місто — квітка, місто — сад”

Екологічна акція “Місто — квітка, місто — сад”

Сьогодні у Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки проведено висаджування цибулин первоцвітів в рамках акції “Місто — квітка, місто — сад”. Участь у акції взяли представники понад 70 комунальних закладів, відділу екології, департаменту ЦНАП. На початку акції працівники КП “Парки та сквери міста Луцька” розповіли та продемонстрували волонтерам технологію посадки квітів. Висаджено більше 6 тис. штук цибулин тюльпанів, нарцисів, крокусів та гіацинтів різних видів та кольорів.

 
 

Мета акції створити “кольоровий килим” первоцвітів, які прикрашатимуть улюблене місце відпочинку лучан навесні, до часу, коли дерева вкриються зеленим листям.

Акція з висаджування первоцвітів не одноразова, вона буде продовжена і в наступні роки. Цьогоріч це своєрідний експеримент, як квіти приживуться в умовах надмірного зволоження і обмеженого світлового режиму, чи приживуться на підзолистих ґрунтах без додаткового підживлення.

 
 

Запрошуємо всіх охочих приєднуватись до екологічних заходів з благоустрою та впорядкування нашого міста. Створюємо барвистий світ та красу навколо себе разом!

 

Відділ екології