1. Головна
  2. Оперативна інформація

Економічна екскурсія на тролейбусі для школярів

Економічна екскурсія на тролейбусі для школярів

Ура! Завтра канікули! А сьогодні? Сьогодні теж цікаво у Луцькому навчально-виховному комплексі загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №7 - природничому ліцеї! Адже учні першого і другого класів стали учасниками цікавої та пізнавальної екскурсії на тролейбусі по місту Луцьку.

 

Економічна екскурсія на тролейбусі розроблена фахівцями Луцького міського центру зайнятості для ознайомлення з підприємствами міста Луцька, основними напрямками їх діяльності та перспективами розвитку, розміром заробітних плат, професіями, які є затребувані на підприємствах міста Луцька для підвищення обізнаності з основними промисловими, навчальними та адміністративними закладами міста.

 

Провела екскурсію начальник відділу активної підтримки Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова, яка в ігровій та доступній для дітей формі розповідала школярам про підприємства міста, банківську сферу, освітні та медичні заклади, заклади громадського харчування, які знаходяться по маршруту. Діти активно відгадували загадки про професії та відповідали на тематичні запитання, демонструючи свої високі знання професій у різних галузях.

 

На завершення заходу для закріплення отриманих знань, школярі отримали розмальовки про професії. 

 

Луцький міський центр зайнятості