1. Головна
  2. Оперативна інформація

Експерти із Любліна поділились з лучанами досвідом ефективного управління місцевим розвитком

Експерти із Любліна поділились з лучанами досвідом ефективного управління місцевим розвитком

8 червня 2018 року експерти з м. Люблін ділилися досвідом ефективного управління з представниками громадськості Луцька, працівниками міської ради, комунальних закладів нашого міста а також ОТГ Волинської області.

Cемінар «Уравління місцевим розвитком» організований в рамках проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні», що реалізовується Адміністрацією міста Люблін у партнерстві з українськими містами і співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку.

 

 

Семінар провів Кшиштоф Лонтка, директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін разом із колегами.

 

Учасники заходу завдяки експертам з Любліна отримали практичну можливість виділити основні проблеми розвитку нашого міста у різних сферах та спільно шукали можливості їх подолання.

 

 

 

Також в рамках вищезгаданого проекту відбулося засідання польсько-української робочої групи з метою аудиту методів керування у сферах стратегічного та проектного управління, а також управління в секторі економічного розвитку містом. З польського боку участь у ній взяли представники Адміністрації міста Люблін: Кшиштоф Лонтка – директор Управління неінвестиційних проектів, заступник директора Управління стратегії і обслуговування інвесторів Лукаш Ґошь і Анна Ястшембська – начальник відділу реалізації міжнародних проектів Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін. Члени робочої групи, що представляли інтереси Луцької міської ради: Вікторія Гомонець – начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, Сергій Омельчук – заступник директора департаменту, начальник відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики, Юлія Євпак – заступник начальника відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики, Лілія Єлова – начальник департаменту фінансів та бюджету та Андрій Ломага – заступник начальника директора департаменту культури.

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності