1. Головна
  2. Оперативна інформація

Фестиваль легенд у Любліні

Фестиваль легенд у Любліні

14-15 червня 2019 року у місті Любліні (Республіка Польща) в рамках проекту “Нове життя старого міста: ревіталізація пам'яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна” відбудеться Фестиваль легенд. Ця подія є традиційною для Любліна, проте завдяки проекту цьогоріч вона відбудеться в особливому форматі. Вперше захід набув транскордонного характеру, отримав нову концепцію. Місто Луцьк на фестивалі представлятиме театр “ГаРмИдЕр” з прем'єрою захоплюючого казково-містичного дійства “# ЛУЦЬКО. Дух міста” (“#ЛУЦЬКО. Town's spirit”), розробленого за кошти проекту.

В рамках заходу відбудеться спільна прес-конференція з питань реалізації проекту за участю першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада. Також заплановане чергове засідання керуючого комітету проекту — спільного польсько-українського моніторингового органу, покликаного здійснювати контроль за впровадженням заходів, сприяти оперативному вирішенню питань, що виникають у процесі реалізації проекту.

 

Довідково.

Проект “Нове життя старого міста: ревіталізація пам'яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна” із загальним бюджетом 1,676 млн. євро, з яких 1,034 млн. євро отримає місто Луцьк, передбачає реставрацію башти Чорторийських, підвалів та частини фасаду монастиря єзуїтів в Луцьку, Готичної вежі у Любліні, а також інші заходи, спрямовані на промоцію цих архітектурних об'єктів. Проект фінансується Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в рамках Європейського інструменту сусідства.