1. Головна
  2. Оперативна інформація

Фестиваль "Заяви про себе та свою професію"

Фестиваль "Заяви про себе та свою професію"

4-5 вересня відбувся традиційний на Волині десятий обласний Фестиваль «Заяви про себе та свою професію» у рамках свята «Бурштинова осінь». Ініціатором та головним організатором дійства стали представники Волинського обласного осередку Асоціації кулінарів України.

 

Фестиваль організовано за сприяння Асоціації Кулінарів України, Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради. До святкових заходів було залучено молодь професійно-технічних закладів міста, фахових працівників закладів ресторанного господарства та побутового обслуговування, швейних підприємств, квітникарі, майстрів вишиванок.

 

Оригінальна насичена програма Фестивалю була наповнена майстер-класами відомих шеф-кухарів України та світу, а також наших волинських шеф-кухарів з приготування традиційних страв національної кухні та інших екзотичних та відомих страв. Серед заходів імпрези - демонстрація моделей, зачісок, фотовиставка, виставка української вишиванки та робіт студентів, презентація сервіс-класів (декантація вина, сервіровку та убрання столу, складання серветок, організація тематичного столу), конкурси серед студентів, учнів професійно-технічних закладів.

 

Фестиваль сприяв підвищенню освітньо-професійного рівня учнів та студентів закладів професійно-технічної освіти міста, представників галузі ресторанного бізнесу та сфери надання послуг, розвитку малого і середнього підприємництва у місті та області загалом, обміну досвідом та майстерністю, набуттю нових навичок і цінності професії.

 
 


Управління розвитку підприємництва та реклами