Фінішували змагання з футболу «Шкільна ліга-2016»

З 27 квітня по 02 червня на майданчиках зі штучним покриттям ЗНЗ міста вирували футбольні баталії серед учнів 2005-2006 року народження. Після проведення попередніх ігор команди, які вибороли перші та другі місця у підгрупах, зібралися на майданчику ЗОШ № 15, аби визначити фіналістів турніру. Боротьба на майданчику була напруженою. Жодна з команд не уникнула гіркоти поразки. Путівку у фінал вибороли команди ЗНЗ №№ 2, 15, 22, 26, які розіграли між собою звання чемпіонів.
За результатами проведених матчів та набраних очок визначилися переможці та призери змагань. Четверте місце вибороли юні футболісти НВК № 22 (вчитель фізичної культури Вадим Демчук), третє – ЗОШ № 15 (Володимир Возняк), друге – ЗОШ № 2 (Олена Хомич), а чемпіоном в цьому сезоні стали гравці команди НВК № 26 (Ігор Семенюк).
На урочистому закритті змагань голова федерації футболу міста Василь Кохановський, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Волинець та головний спеціаліст відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Іван Дишко подякували дітям, вчителям фізичної культури за участь у цих масових змаганнях, побажали їм нових спортивних перемог і запевнили, що такі змагання стануть традиційними.
Від імені організаторів усі команди, які вийшли до фіналу та вибороли призові місця, були нагороджені кубками, дипломами, грамотами та медалями. Гравці команди НВК № 26 також отримали комплект футбольної форми.
Організаційним комітетом були визначені та нагороджені спеціальними призами кращих гравців у номінаціях: «Кращий воротар» – Близнюк Роман (ЗОШ № 15), «Кращий захисник» – Возняк Захар (НВК № 22), «Кращий нападник» – Хомич Михайло (ЗОШ № 2) і «Кращий бомбардир» - Пірнач Дмитро (НВК № 26). Після нагородження команд голова федерації футболу міста Василь Кохановський вручив представникам команд пам’ятні футболки з логотипом федерації.
Управління освіти (724 800)