1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес»

«Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес»

У Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості сьогодні відбувся семінар «Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес» для безробітних громадян, які мають намір започаткувати власну справу.

На початку заходу фахівець відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Наталія Мазур ознайомила присутніх з можливістю започаткування власного бізнесу за сприянням служби зайнятості. При цьому особливу увагу присутніх Наталія звернула на те, хто саме може скористатися даною послугою, та на переваги ведення підприємницької діяльності.

На продовження зустрічі Олена Нікотіна, завідувач сектору комунікацій ГУ ДПС у Волинській області, поінформувала учасників заходу про умови оподаткування малого і середнього бізнесу в Україні та терміни подання звітності суб’єктами підприємницької діяльності. Окрім цього, Олена ознайомила майбутніх підприємців з сучасними електронними сервісами Державної податкової служби України, зокрема, отримання електронного цифрового підпису, що дає змогу підприємцю в онлайн-режимі заходити до особистого кабінету на сайті Державної податкової служби, щоб подавати податкову звітність через інтернет.

Проведення наступного семінару «Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес» заплановано у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості на 28 січня цього року.

 

Луцький міський центр зайнятості