1. Головна
  2. Оперативна інформація

«Граємо_Вивчаємо_Відпочиваємо»

«Граємо_Вивчаємо_Відпочиваємо»

Потужно і цікаво працює Школа FRILUFSTLIV управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Так, 14 липня 2021 року, у скверику «Розарій», що за адресою проспект Волі, 31 та 33, проведено захоплюючі заняття для дітей мікрорайону. Захід проходив під девізом: «Граємо_Вивчаємо_Відпочиваємо». Для дітей працювало п’ять активностей, зокрема: домедична допомога проєкту «Врятуй життя» на тему: «Серцево-легенева реанімація». Заняття провела фельдшер з медицини невідкладних станів Ірина Кратік. Учасники дізнались про алгоритм дій від моменту знаходження пораненого до передачі його медикам, вчилися оцінювати безпеку на місці події. Практичні навики діти відпрацьовували один на одному.

 
 
 

Представництво школи капоейро Rabbo de Aria на танцювальній локації демонстрували техніки захисту та нападу, акробатичні елементи та навчали активному відпочинку в стилі капоейро. А ще, вихованці творчої студії Наталії Журавльової влаштували для дітей танцювальні банци.

 
 

Інтерактивна ігрова зона для дітей запропонувала цікаві настільні та рухові ігри.

Ювенальні поліцейські Луцького районного управління поліції поспілкувалися з дітьми про безпечний відпочинок улітку та надали можливість усім охочим оглянути службовий автомобіль, його оснащення.

Неабияк захопила дітей арт-зона. Спільно з представниками Товариства польської культури «Творчість заради життя» діти створили яскравого ангела та влаштували конкурс малюнку на асфальті.

 

Під час заходу діти зарядилися позитивною енергією та з користю провели час на свіжому повітрі.

 

На завершення кожна дитина отримала в подарунок яскраву футболку від благодійного фонду «Дитяча місія. Україна».

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді