1. Головна
  2. Оперативна інформація

Художня студія «Мальованка» презентувала свої роботи

Художня  студія  «Мальованка» презентувала свої роботи

       Відбулася перша виставка робіт учасників художньої студії  «Мальованка», що уже протягом двох місяців діє у центральній міській бібліотеці для дітей.

       Понад 150 творчих робіт представили 20 дітей – студійців, віком від 4 до 16 років.  Відкрила виставку директор бібліотеки Ніна Бочарова, яка подякувала батькам за талановитих дітей, керівнику Богдану Осіюку і  творчому натхненнику студії Галині Паладнік - за  атмосферу, яку вони створюють  у стінах бібліотеки. До привітань  долучився  член Національної спілки художників України Віктор Шевчук, який висловив щирі захоплення дитячими роботами.

       Перша виставка, перші враження, перші успіхи -  все у юних художників було вперше! Порадіти за своїх талановитих дітей на відкриття виставки прийшли їх батьки, бабусі, дідусі.

       Оглянути роботи учасників художньої студії  «Мальованка» можна впродовж місяця у центральній міській бібліотеці для дітей, що на пр-ті Грушевського, 1.

 

       Управління культури міської ради (723426, 722756)