1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ігор Поліщук: “Міська влада намагається приділяти максимальну увагу людям особливої долі”

Ігор Поліщук: “Міська влада намагається приділяти максимальну увагу людям особливої долі”

Громадська організація “Джерело життя” функціонує з 2002 року. Тут займаються лучани з особливими потребами віком від 14 років. Усі ці роки вони займаються у частині приміщення дошкільного навчального закладу № 20. Члени організації намагалися власними силами здійснювати поточний ремонт приміщення.

Керівник організації Людмила Зелінська зазначила, що в організації перебуває 76 осіб. Щодня тут займається 20-25 осіб. Для них організовують різні майстер-класи, діє власний театр тощо. За її словами, вони звернулися до міської влади з проханням допомогти у ремонті приміщення.

 
 
 

Людмила Зелінська зауважила, що уже усі внутрішні роботи завершені. Нині мають гарні кімнати для занять, власну невеличку кухню та санвузол, який пристосований для потреб осіб з інвалідністю.

 
 
 

Оглянути відремонтоване приміщення та поспілкуватися з членами організації “Джерело життя” завітали радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан та начальник управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан. Гості прийшли з подарунками.

 
 

Керівник ГО “Джерело життя” Людмила Зелінська подякувала Ігорю Поліщуку та керівництву міста за підтримку та турботу про громадян з особливими потребами. Наголосила, що у відремонтованому приміщенні усім дуже подобається, адже воно стало світлішим та ошатнішим.

 
 

Також висловила подяку міській владі та Ігорю Поліщуку за організацію відпочинку вихованців їхньої організації на Чорному морі в Одесі влітку цього року. Людмила Зелінська зауважила, що за усі роки існування їхньої організації це вперше їхні підопічні змогли побувати на морі.

 
 
 
 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що відтепер організація має гарне відремонтоване приміщення. 17 років не було нормальних умов для занять. Також уже завтра розпочнуться роботи з влаштування пандусу, аби відвідувачі центру, які пересуваються на візках, могли безперешкодно сюди заїхати.

 
 

Він наголосив, що міська влада намагається всіляко підтримувати людей особливої долі. У планах - організувати соціальне таксі, послугами якого могли б користуватися особи з інвалідністю. Це буде спеціально обладнаний автомобіль, яким вони зможуть пересуватися по місту.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)