1. Головна
  2. Оперативна інформація

Ігор Поліщук: “Ми звернули увагу на шкільні подвір’я, адже в багатьох навчальних закладах асфальтне покриття розбите, що створює небезпеку для дітей”

Ігор Поліщук: “Ми звернули увагу на шкільні подвір’я, адже в багатьох навчальних закладах асфальтне покриття розбите, що створює небезпеку для дітей”

Подвір’я луцьких шкіл за останні три роки кардинально змінюють своє обличчя. Позаминулого року капітально відремонтували пришкільну територію школи №2, в минулому - №22. Тепер же черга дійшла до навчальних закладів №15 та №5, благоустрій територій яких ще донедавна нагадував розбиті українські дороги. Тепер же тут покладено сучасну бруківку, яка додає естетичного вигляду та покращує комфорт для вчителів, школярів та їх батьків. Всі роботи будівельники обіцяють завершити до 1 вересня, щоб свято першого дзвоника школярі зустріли на нових подвір’ях.

 
 

Пройтися новою бруківкою навчальних закладів та побачити кардинальні зміни на власні очі, до шкіл завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук.

Тим часом тривають в школах й роботи з укріплення міжвіконних конструкцій та стін, щоб в майбутньому за програмою НЕФКО в навчальних закладах замінили вікна, утеплили стіни та зробили роботи з впровадженням енергозберігаючих технологій.

 

Радник міського голови Ігор Поліщук відзначив якість проведених робіт та підкреслив, що пришкільні території ремонтують в луцьких школах вперше за багато десятків років. “Ми звернули увагу на шкільні подвір’я, адже в багатьох навчальних закладах асфальтне покриття розбите, що створює небезпеку для дітей. Під час вкладання нової бруківки зберігаються всі норми. Будівельники кладуть також тактильну плитка для комфорту людей з порушенням зору”, - зазначив він.

 
 
 
 

Опісля, керівники міста оглянули харчоблок та пральню закладу дошкільної освіти №9 “Чарівник”. Впродовж літа в цих приміщеннях тривав капітальний ремонт із заміною техніки.

 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)