1. Головна
  2. Оперативна інформація

“Ім’ям України завжди дорожіть”: лучан та гостей міста привітали із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності

“Ім’ям України завжди дорожіть”: лучан та гостей міста привітали із Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності

Урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності відбулися сьогодні в обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Святкова зала зібрала представників міської та обласної влади, духовенства, військовослужбовців, громадських організацій, трудових колективів міста та області.

 
 
 
 
 

Державний Прапор України затверджений Верховною Радою України 28 січня 1992 року як один із основних державних символів. Синьо-жовтий стяг супроводжує українців багато століть поспіль. Це наш справжній оберіг, який щоразу під час звучання Державного Гімну дарує нам відчуття гордості та безмежної любові до рідної землі.

 
 
 
 

До учасників урочистостей з вітальним словом звернувся секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. “У ці дні ми відзначаємо найвизначніші державні свята - День Державного Прапора та День Незалежності України. Україна - це те, що об’єднує усіх нас, незалежно від віку, політичних уподобань, релігійних конфесій. Український народ пройшов величезні випробування: жертви, кровопролиття, окупацію, голодомори. Наші предки щиро вірили, що здобудуть перемогу і наша держава буде незалежною. І сьогодні ми отримали цю незалежність. На жаль, саме у часи війни до українців приходить ця єдність, завдяки якій вдається досягти перемоги. Тож бажаю усім, насамперед, віри в Україну, єдності навколо спільних цінностей, які й роблять на українцями”, - наголосив він.

 
 

Офіційна частина заходу доповнювалася музичними привітаннями.

 
 

У фойє театру організували виставку “Прапори України та Волині — від Української революції до війни на Сході України”.

 
 
 
 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)