1. Головна
  2. Оперативна інформація

Інклюзивна екскурсія містом: яка вона?

Вчора, 21 лютого, з нагоди відзначення Міжнародного дня гіда у Центрі туристичної інформації та послуг відбувся семінар: Інклюзивна екскурсія містом: яка вона?

Захід відбувся за ініціативи Центру туристичної інформації та послуг, підтримки управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. У зустрічі взяли участь: в.о. директора Центру туристичної інформації та послуг Ірина Харчук, начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, начальник відділу промоції міста Богдан Каліш.

Доповідачами на семінарі стали: доцентка Волинського національного університету імені Лесі Українки, членкиня ГО "Інклюзивні студії" Олена Галапчук-Тарнавська, керівниця Центру гендерної освіти Луцького педагогічного коледжу, голова ГО "Гендерний креативний простір Галина Єрко та голова ГО батьків дітей з синдромом Дауна, співзасновниця кав'ярні "Старе місто" Олена Мельник.

 

На заході обговорили багато важливих питань про інклюзивність та безбар’єрність, а саме: що таке інклюзія і як спілкуватись з людьми з інвалідністю під час екскурсії, що таке доступний простір і чи є він у туристичному Луцьку.

Приємно спостерігати, що велика кількість гідів міста готові долучатись до подібних заходів, а також переймати та впроваджувати досвід проведення екскурсій для людей з інвалідністю у подальшій роботі.

 

 

Управління туризму та промоції міста