Юні лучани отримали id -паспорти
Сьогодні у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” відбулось урочисте вручення id -паспортів, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.
Почесну місію з вручення перших документів молодим громадянам України виконав заступник міського голови Костянтин Петрочук. Він привітав присутніх зі святом та зазначив, що паспорт громадянина України — це надзвичайно важливий документ, адже він супроводжуватиме їх усе життя. “Цей документ свідчить про те, що ви зробили крок у доросле життя, дозволить вам самостійно приймати деякі рішення, відкриває більше можливостей. Хочу привітати вас з такою важливою подією та побажати, щоб перші ваші кроки у дорослому житті були правильними, а все задумане нехай збувається”, - сказав Костянтин Петрочук.
Директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як розповіла, що отримати паспорти прийшли лучани 14-16 років. У подарунок кожен отримав сертифікат від ЦНАПу, який дає право на отримання будь-якої однієї послуги, що надає ЦНАП позачергово.
Усі діти разом з документом отримали подарунки від управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)