1. Головна
  2. Оперативна інформація

Юні лучани побували у литовському місті Каунас

Юні лучани побували у литовському місті Каунас

На запрошення мера партнерського міста Каунас Вісвальдаса Матійошайтіса 30 творчих та обдарованих дітей Луцької міської територіальної громади впродовж 8–16 серпня 2022 року відпочивали у літньому таборі. Мальовнича природа, дружня атмосфера та спілкування з однолітками сприяли психологічному розвантаженню та фізичній рекреації учасників.

 
 

Організатори підготували різноманітні ігри, веселі творчі завдання, естафети, оригінальні майстер-класи та цікаві екскурсії. Під час поїздки до Каунаса діти глибше пізнали історію та культуру Литви, відвідали середньовічний Каунаський замок, Пажайсляйський монастир, гуляли старим містом.

 

Активності табору сприяли творчому та духовному розвитку дітей. Литовські опікуни організували нічні заняття з йоги, майстер-класи з різьби по дереву, виготовлення імбирного печива та створення композицій з квітів. А на конкурсі талантів учасники презентували свої вміння: співали, грали на музичних інструментах, танцювали. Завершили захід спільним виконанням гімну України.

 

У межах візиту відбулася зустріч із заступницею директора адміністрації міста Каунас Еґле Андрюшкіене, а юним лучанам провели екскурсію установою. На завершення діти піднялися на оглядовий майданчик міської ради, де відкривається чудовий вигляд на Каунас.

 
 
 

У час протистояння російській збройній агресії така підтримка наших партнерів особливо цінна та важлива. Тиждень, проведений у таборі, надовго запам’ятається українським дітям як час дружнього спілкування та яскравих вражень.

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності