1. Головна
  2. Оперативна інформація

Юні лучани поспілкувалися з міським головою Ігорем Поліщуком

Юні лучани поспілкувалися з міським головою Ігорем Поліщуком

Сьогодні у нашому місті відбувається презентація інтерактивної дитячої книги “У міста є я”, автором якої є засновниця Міжнародного саміту мерів Ірина Озимок. Це перша книга в Україні, яка розповідає юним читачам про механізми функціонування міст та роль жителів у формуванні майбутнього своєї громади.

 
 
 
 

Передувала події зустріч юних лучан з міським головою Ігорем Поліщуком.

Розпочався захід з екскурсії приміщенням Луцької міської ради, яку дітям провели заступник міського голови Ірина Чебелюк і секретар міської ради Юрій Безпятко.

 
 
 

Побачили діти й кабінет міського голови. Ігор Поліщук розповів присутнім про особливості своєї роботи, як функціонує система влади у місті, про роботу депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, як відбувається наповнення міського бюджету і куди потім ці кошти спрямовують.

 
 
 
 
 
 
 
 

Діти, у свою чергу, задавали питання та з радістю фотографувалися у кріслі міського голови.

 
 
 
 

Також юні лучани мали змогу відчути себе депутатами, адже "попрацювали" у сесійній залі, де обранці громади приймають важливі рішення для розвитку Луцька та приєднаних населених пунктів.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Автор книги “У міста є я” Ірина Озимок, яка була модератором екскурсії, подякувала міському голові Ігорю Поліщуку за зустріч та можливість поспілкуватися.

 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)