1. Головна
  2. Оперативна інформація

Юні лучани презентували виставу “Хто боїться пані Ес”

Юні лучани презентували виставу “Хто боїться пані Ес”

На сцені Палацу культури міста Луцька відбулася прем’єра вистави “Хто боїться пані Ес” драматургині Марти Ґусьновської у виконанні учасників творчої студії Наталії Журавльової. Захід відбувся у рамках благодійної програми #Творчість заради життя за підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради та Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку.

 
 
 

Вистава «Хто боїться пані Ес» - це розмова про те, що смерть - це природно, що ми приходимо в цей світ, ми йдемо з нього. Ця тематика завжди складна, а говорити про це з дітьми не просто страшно, а іноді й загалом неможливо. Під час вистави юні актори розповідають про це, про те що цього не варто боятися і все має свій кінець.

 
 
 
 
 

Переглянути виставу прийшла заступник міського голови Ірина Чебелюк, яка була вражена грою юних акторів та подякувала за щирі емоції. Вона зауважила, що завжди з приємністю переглядає вистави творчої студії Наталії Журавльової. “Кожен раз я приємно здивована вашою творчістю. Дякую акторам. Сьогодні діти підняли дорослу, складну тему. Вистава дуже емоційна.

 
 

Також хочу подякувати Генеральному консульству Республіки Польща у Луцьку за підтримку багатьох наших проєктів. Сподіваюсь, що ми ще не один проєкт реалізуємо”, - додав він.

 

Варто зазначити, що захід проводився з метою благодійного збору коштів для громадської організації “Ресурсний центр “Кольорова капустинка”, яка об’єднала батьків дітей з порушеннями опорно-рухового апарату для того, щоб зробити життя дітей яскравішим, соціалізувати дітей з інвалідністю, для їх фізичного та психічного розвитку, для поширення інформації про діток з інвалідністю.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)