1. Головна
  2. Оперативна інформація

Юні лучани писали листа Святому Миколаю

Юні лучани писали листа Святому Миколаю

День Святого Миколая - одне з улюблених дитячих свят, саме тому в казкову ніч діти завжди чекають подарунків і чудес. Кожна дитина сподівається на маленьке диво. Аби нагадати малюкам, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам’ятає про кожну дитину, управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради для 20 дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки, було проведено захід із написання листа Святому Миколаю.

Діти слухали легенду про Чудотворця, про його життя та добрі справи. Пишучи листа до Миколая, дітлахи отримали нагоду проаналізувати власні вчинки, критично оцінити свої досягнення та помилки. Крім того, вони обдумали власні бажання, розставляючи пріоритети. Лист також став чудовим стимулом для творчості, адже чарівну кореспонденцію прикрасили малюнками.

 
 
 

Вразив лист від Іллі «Дорогий Святий Миколай! Я дуже радий, що ти прочитаєш мій лист. Протягом всього року я був слухняною дитиною, допомагав мамі прибирати в будинку, завжди складав свої іграшки, старанно вчився. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому не відмовиш мені в проханні виконати моє заповітне бажання. Моє бажання - отримати машинку на дистанційному управлінні. Святий Миколай! Виконай, будь ласка, моє заповітне бажання, а я в свою чергу обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року».

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради