1. Головна
  2. Оперативна інформація

Кам'янець-Подільський міський голова повідомив про припинення договірних відносин з ФОП Ткачук Б.Б.

На адресу міського голови Ігоря Поліщука надійшов лист від Михайла Посітка, Кам'янець-Подільського міського голови, у якому повідомляє про припинення договірних відносин з ФОП Ткачук Б.Б. та про те, що послуги за цим договором не надавались.

 

Нагадаємо, передувало цьому звернення Луцького міського голови Ігоря Поліщука до міських голів та голів ОТГ щодо припинення співпраці з вилову безпритульних тварин з підприємцем Богданою Ткачук. Вона є засновником і керівником ГО “Порятунок чотирилапих”.

Згідно з численними повідомленнями зоозахисників, які підтверджуються відповідними доказами, ФОП Ткачук Б.Б. відловлює безпритульних тварин у багатьох громадах на території України та привозить їх до Луцька.

Окрім цього, із початку діяльності ФОП Ткачук Б.Б. та ГО “Порятунок чотирилапих”, зоозахисники чи не з усіх куточків України зафіксували жорстоке поводження з тваринами, їх утримання в антисанітарних умовах, надання неякісних медичних послуг, в т.ч. і стерилізаційних.

Перевозячи не вакцинованих тварин з одного регіону в інший, без необхідного терміну карантинування (карантинний майданчик у ФОП Ткачук Б.Б. відсутній), підприємець створює загрозу розповсюдженню зоонозних хвороб, які є небезпечними як для життя тварин, так і для життя людей не лише на території Луцької міської територіальної громади, а й на територіях багатьох інших громад України.

Висловлюємо сподівання, що інші міські голови теж відреагують на звернення міського голови.

 

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)