1. Головна
  2. Оперативна інформація

Капітально відремонтували дах у територіальному центрі соціального обслуговування

Капітально відремонтували дах у територіальному центрі соціального обслуговування

У Луцьку продовжуються роботи із благоустрою міста. Нещодавно нове перекриття даху зроблено у Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м Луцька. Сьогодні секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан оглянули стан проведених робіт.

Попередньо тут була звичайна шиферна покрівля, яка місцями протікала і псувала внутрішні приміщення. Будівля перейшла до територіального центру у 1994 році, з того часу дах не ремонтували. Цього року на його капітальний ремонт було виділено 1 млн 361 тис. грн, старий шифер замінили на металочерепицю, горище було утеплено сучасними теплоізоляційними матеріалами, що дозволить покращити енергоефективність будівлі. Окрім того, проведено додаткові роботи з підсилення фасаду.

 
 
 
 
 
 
 
 

“Сьогодні ремонт даху - це не лише комфорт та естетична сторона, а й питання збереження будівлі. Якщо протікає дах, то починають руйнуватися і стіни. Тому ремонт – це стратегічна інвестиція в майбутнє, для того, щоб зберегти приміщення, а його відвідувачам та працівникам було комфортно тут знаходитись. Безумовно, це також і питання енергозбереження. Утеплення належним чином дозволить економити кошти міського бюджету”, - розповів Ігор Поліщук.

 

Щодня територіальний центр соціального обслуговування відвідує близько 300 одиноких, малозабезпечених осіб без постійного місця проживання, користуючись послугами перукарні, швейної майстерні, фізкабінету, тренажерної зали.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)