1. Головна
  2. Оперативна інформація

Керівники автоматизованих відділень Волинської дирекції АТ «Укрпошта» обговорили успіхи 2018-го року

Керівники автоматизованих відділень Волинської дирекції АТ «Укрпошта» обговорили успіхи 2018-го року

Сьогодні у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбулась конференція з керівниками автоматизованих відділень Волинської дирекції АТ «Укрпошта». На конференцію завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Шевчук, журналісти та представники обласних друкованих ЗМІ.

У вступному слові Іван Шевчук розповів про успіхи підприємства за 2018 рік: збільшення прибутку (понад 23 млн грн прибутку, сплачено близько 40 млн грн), оновлення матеріально-технічної бази, розробка мобільного додатку для Android та iOS, API, мережевих POS-терміналів; заключення нових міжнародних договорів, співпраця з AliExpress та багато іншого.

 

«Сьогодні ми маємо унікальні можливості. Ринок е-експорту в світі росте, і я впевнений, що ми з вами цими можливостями скористаємось», - зазначив він.

 
 
 
 
 
 
 
 

До вітання долучився також секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт: «Завжди радієш, коли наші луцькі та волинські колективи досягають успіху. Вам зараз важко, як ніколи, адже сучасні технології сьогодні кидають виклик багатьом усталеним традиціям, а конкуренція є дуже серйозною. Суспільство стає значно динамічнішим та змінюється так швидко, що ми часто не встигаємо за цими змінами. Та те, що я сьогодні побачив по цифрам, свідчить, що ваша структура має перспективу. І це завдяки вам, вашій праці та бажанню, не дивлячись на ті проблеми, які виникають.

Цей світ змінюється, і дуже правильно, що ви не опустили руки, почали боротися та шукати своє місце, нішу, боретесь за право бути повноцінним учасником цього ринку. Тож я вам бажаю успішної роботи та збільшення прибутків».

 

Окрім того, за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, а також вагомий особистий внесок у надання якісних поштових послуг населенню міста Луцька кращим працівникам Волинської дирекції «Укрпошти» було оголошено Подяку міського голови.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)