1. Головна
  2. Оперативна інформація

Керівники виконавчих органів Луцької міської ради зустрілись з представниками НУ «Львівська політехніка»

Керівники виконавчих органів Луцької міської ради зустрілись з представниками  НУ «Львівська політехніка»

Сьогодні, 24 травня 2023 року, відбулася зустріч керівників виконавчих органів Луцької міської ради з представниками Національного університету «Львівська політехніка»: доцентом економічних наук, професором, директором Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Любомиром Пилипенком, його заступником Тарасом Кіцаком і професором, депутатом Волинської обласної ради Ористлавою Сидорчук.

 
 

Представники вузу ознайомили присутніх з можливостями вступу до Інституту та презентували освітні програми спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». Під час зустрічі звернули увагу на новий Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» у частині професійного розвитку службовців місцевого самоврядування.

 
 

У зустрічі взяла участь заступник міського голови Ірина Чебелюк, яка зазначила, що для ефективної служби в органах місцевого самоврядування працівники постійно повинні працювати над підвищенням свого професійного рівня.

 
 

На завершення зустрічі представники Національного університету «Львівська політехніка» запросили міського голову Ігоря Поліщука та всіх охочих взяти участь у форумі «Публічне управління та інновації», який відбудеться 22-23 червня 2023 року.