1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку триває реалізація "Книга для особливої мами"

Продовжується реалізація соціального проєкту «Дискусійний клуб "Книга для особливої мами» громадської організації «Ресурсний центр «Кольорова капустинка»», який переміг в Конкурсі соціальних проєктів спрямованих на вирішення проблем сімей/осіб, які опинились в складних життєвих обставинах у 2020 році. Проєкт реалізується за фінансової підтримки управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради.

Проект покликаний в першу чергу підтримати та психологічно допомогти мамам, які виховують особливих дітей і посилити їхнє прагнення до вдосконалення та росту, що є запорукою розвитку дитини.

На черговій зустрічі, яка проходила в форматі тренінгу, мотивували мам до пізнання нового, через пізнання самих себе та ознайомлення з літературою.

 

Неля Герасимяк, сертифікований арт-коуч, яка спеціалізується в галузі емоційного інтелекту та soft-skills, провела мотиваційне заняття, де мами визначали свої цінності, знайомилися зі сферою емоційного інтелекти та так званих мяких навичок (soft-skills), наявність та розвиток яких невід'ємна ознака успішності у сучасному світі.

 
 

Заняття пройшло на одному подиху та зачепило саме ту ниточку, яка необхідна для подальшого самовдосконалення.

Немало важливим є і те, що до членів громадської організації «Кольорова капустинка» приєдналися і члени громадських організацій «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку», «Янголята», «Джерело життя». Вийшов справжній взаємообмін та динамічна робота.

 

Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді