1. Головна
  2. Оперативна інформація

Колегія управління охорони здоров’я підсумувала результати роботи у 2018 році

Колегія управління охорони здоров’я підсумувала результати роботи у 2018 році

Сьогодні у Луцькій міській клінічній лікарні відбулась підсумкова колегія управління охорони здоров'я, під час якої обговорили підсумки роботи галузі у 2018 та перспективи у 2019 році. Участь у заході взяли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління охорони здоров’я Микола Якимчук, представники обласної влади та керівники медичних закладів міста.

 
 
 

Захід розпочався із звіту Миколи Якимчука, в якому він підсумував результати роботи медичних закладів у 2018 році. Також з доповіддю перед присутніми виступили й головні лікарі Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, Луцької міської дитячої поліклініки Оксана Лєщинська, головний лікар КЗ «Луцький клінічний пологовий будинок» Михайло Токарчук та інші.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Якщо сьогодні говорити про галузь охорони здоров’я Луцька, то я сказав би три слова: надійність, обов’язковість, довіра. Ці три слова характеризують нашу медичну галузь, і це заслуга ваша, заслуга колективу та кожного лікаря, медсестри, санітарного працівника», - зазначив Григорій Пустовіт.

 

Також він висловив подяку працівникам медичної галузі за високий професіоналізм та пообіцяв і надалі підтримувати розвиток луцьких закладів охорони здоров’я.

В свою чергу, Ігор Поліщук розповів про обсяг робіт у місцевій галузі охорони здоров’я, виконаний за сприяння Луцької міської ради.

 

«Сьогодні ми стараємося підтримати медичну галузь, забезпечити кращі умови для роботи персоналу та отримання послуг лучанами. Дякую вам за роботу та бажаю побільше вдячних пацієнтів, які розумітимуть роль медика у житті кожного з нас», - звернувся до присутніх Ігор Поліщук.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)