1. Головна
  2. Оперативна інформація

Комісія підтримала проект рішення про взяття на баланс виконавчого комітету Луцької міської ради будівлі кінотеатру на вул. П’ятницька гірка

Члени комісії Богдан Вавринюк, Юрій Безпятко, Сергій Савчук, Орися Залевська заслухали та взяли до відома інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луцька на 2016-2017 роки за 2017 рік.

За повідомленням директора департаменту економічної політики Олександра Озіновича, до бюджету міста за 2017 рік надійшло доходів в сумі 2 344,7 млн грн. Виконання склало 101,6 %, отримано понад план 37,8 млн грн. В порівнянні з 2016 роком надходження збільшились на 599,9 млн грн.

Місто бере активну участь в рамках реалізації «Проекту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк» (за кошти кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в сумі 10 млн. євро, а також грантових коштів фонду E5P в обсязі 4 млн. євро.

У звітному періоді завершилася реалізація спільного з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) проекту «Модернізація і реконструкція системи подачі води та водовідводу у м. Луцьку», у рамках якого було повністю змонтовано нове насосне обладнання, переоснащено артезіанські свердловини, замінено застаріле обладнання, передбачене проектом (шафи керування, прилади обліку, засувки, крани, труби, фітинги тощо), запроваджений процес диспетчеризації та віддаленого керування обладнанням. Отримано фінансування на суму 495 тис. євро. Внаслідок економії кредитних коштів та власного внеску КП «Луцькводоканал» додатково у 2017 році розпочато роботи щодо капітального ремонту системи аерації очисних споруд каналізації на вул. Селищній, 90 на загальну суму 2 828,6 тис. грн.Для покращення водопостачання та забезпечення функціонування господарсько-побутової каналізації виконані роботи по проектах: «Нове будівництво господарсько-побутової каналізації в мікрорайоні Вересневе» (вул. Корольова) на суму 93,0 тис. грн, «Нове будівництво КНС для перекачування промивних вод Дубнівського водозабору в місті Луцьку» – 150,0 тис. грн та «Реконструкція біологічних ставків для очистки стічних вод каналізаційних очисних споруд міста Луцька» – 174,9 тис. грн.

В рамках реалізації Програми будівництва мереж водовідведення у місті Луцьку на 2015-2017 роки виконані наступні роботи: нове будівництво мереж водопостачання і водовідведення в мікрорайоні Вересневе (вул. Весела) в м. Луцьку (співфінансування з міського бюджету 95 %) на суму 279,7 тис. грн; вул. Зелена – 80,8 тис. грн.; вул. Покальчуків на 3,6 тис. грн; капітальний ремонт теплової мережі до КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка Чорновола, 1» на суму 555,7 тис. грн; капітальний ремонт адміністративного приміщення на вул. Богдана Хмельницького, 17 в м. Луцьку (разом з коригуванням) на суму 2 052,6 тис. грн; капітальний ремонт покрівлі приміщення клубу «Сучасник» (вул. Конякіна, 14) на суму 113,0 тис. грн; капітальний ремонт системи теплопостачання (встановлення вузла обліку тепла) клубу «Білий м’яч» (вул. Конякіна, 35) на суму 25,8 тис. грн; капітальний ремонт мереж водопостачання та відеоспостереження до спортмайданчика в мікрорайоні Вересневе на суму 79,9 тис. грн та інші.

Завершені роботи із реконструкції автономного опалення в КЗ «СДЮШОР плавання Луцької міської ради», всього використано 1 390,2 тис. грн.

Також у звітному періоді було здійснено капітальний ремонт виставкової зали КЗ «Дитяча художня школа», приміщення КЗ «Луцька музична школа № 2» (фойє), реконструкцію холу КЗ «Луцька музична школи № 1 імені Фридерика Шопена». Виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт концертної зали КЗ «Луцька музична школа № 1 імені Фридерика Шопена» та на реконструкцію КЗ «Луцька музична школа № 3».

На впровадження проекту «Підвищення енергетичної ефективності закладів бюджетної сфери міста Луцька» за сприяння Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) здійснено реконструкцію систем освітлення у ЗДО № 4, 13, 31 Луцької міської ради, № 27, Палаці учнівської молоді, Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 1 Луцької міської ради Волинської області, КЗ «Луцька ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 Луцької міської ради» всього на суму 408,1 тис. грн.

Члени комісії підтримали проект рішення про взяття на баланс виконавчого комітету Луцької міської ради будівлі кінотеатру на вул. П’ятницька гірка, 2.

За словами начальника відділу управління майном міської комунальної власності Алли Грабко, будівлі кінотеатру на вул. П’ятницька гірка, 2, загальною площею 1711,1 кв.м належить територіальній громаді міста Луцька. У грудні 2016 року даний об’єкт було внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. Форма власності – комунальна, власник - Луцька міська рада. Будівля перебувала на балансі Волинської обласної телерадіокомпанії та не використовувалась.

У зв’язку з припиненням діяльності Волинської телерадіокомпанії, Національну суспільну телерадіокомпанію України було попереджено, щоб новоутворена структура не ставила новобудівлю на вул. П’ятницька гірка, 2, без згоди Луцької міської ради, на баланс ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України”.

Відповідно до Мирової угоди, укладеної між Луцькою міською радою та Луцьким центром зайнятості пропонується приміщення кінотеатру передати Центру зайнятості, на умовах оренди, а вивільнене приміщення буде реконструйоване у дитячий садок.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)