1. Головна
  2. Оперативна інформація

Комплекс дитячої залізниці передали у міську комунальну власність

Комплекс дитячої залізниці передали у міську комунальну власність

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 20 грудня, депутати Луцької міської ради. Відтак, своїм рішенням обранці громади прийняли від виробничого структурного підрозділу “Львівська дирекція” філії “Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд” АТ “Українська залізниця” у власність Луцької міської територіальної громади комплекс об’єктів соціальної інфраструктури “Луцька дитяча залізниця”, що знаходиться на вулиці Шопена, 14a.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль зазначив, що на місці буде навчальний центр для майбутніх залізничників, адже на це є попит.

 

“Плануємо здійснювати позашкільну профорієнтаційну діяльність для дітей громади, належним чином утримувати та поліпшувати благоустрій території залізниці, а також зберегти приміщення головної станції “Росинка”. Також є вже й пропозиції від підприємців, які хочуть на цій території розміщувати тимчасові торговельні споруди. Ми над цим працюємо”, - наголосив Борис Смаль.

 
 

Роботи планують розпочати весною 2024 року. Щоправда, скільки коштуватиме відновлення дитячої залізниці ще не знають, адже для цього треба робити грошову оцінку й розробляти проєктно-кошторисну документацію.

Початкова вартість комплексу дитячої залізниці оцінена в понад 3,2 мільйона гривень, але зараз майно оцінюють лише в 149 тисяч гривень.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)