1. Головна
  2. Оперативна інформація

Комунальні служби готові до боротьби зі снігопадом

Комунальні служби готові до боротьби зі снігопадом

За прогнозами синоптиків, цієї ночі очікуються сильні снігопади. Комунальні служби готуються до прибирання міста від снігу. Щоб скоординувати дії на випадок негоди, сьогодні відбулася нарада за участю радника міського голови Ігоря Поліщука, першого заступника міського голови Григорія Недопада, заступника міського голови Костянтина Петрочука, директора департаменту ЖКГ Юрія Крася, начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрія Кирилюка, директора Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства “Луцькспецкомунтранс” Валерія Кузьмича та представників управління Патрульної поліції міста Луцька і управління ДСНС України у Волинській області.

 

Розпочинаючи нараду, радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що за прогнозами синоптиків очікується погіршення погодніх умов, снігопади. За його словами, необхідно скоординувати роботи усіх служб, аби вчасно та якісно очистити місто від снігу. Він наголосив, що необхідно залучити не лише комунальний транспорт, але й підприємців до цієї роботи. Ігор Поліщук наголосив на важливості злагодженої роботи.

 
 

Директор “Луцькспецкомунтрансу” Валерій Кузьмич наголосив, що нині підприємство має 10 одиниць техніки, які готові чистити вулиці від снігу. Це і автомобілі-посипачки, грейдер, трактор МТЗ, автомобілі з відвалом. Крім того, за його словами, є укладені договори з приватними підприємствами щодо залучення їхньої техніки до роботи на вулицях міста. Це ще шість одиниць.

Також, за словами Валерія Кузьмича, розроблені схеми очистки вулиць від снігу, за якими спрямовуються автомобілі.

 

Радник міського голови Ігор Поліщук зауважив, що мав розмову з керівником підприємства “Луцьксантехмонтаж № 536” Ігорем Чорнухою, який готовий надати автомобіль та навантажувач для вивезення снігу з вулиць Луцька. Крім того, дві одиниці снігоочисної техніки готове надати і керівництво військового аеродрому.

Директор департаменту ЖКГ Юрій Крась додав, що на очистку тротуарів та пішохідних доріжок є можливість спрямувати 11 одиниць техніки. Повідомив він й про те, що у планах придбати ще шість одиниць техніки для житлово-комунальних підприємств.

На допомогу комунальним службам готові долучитися й рятувальники та працівники патрульної поліції.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)