1. Головна
  2. Оперативна інформація

Конкурс на найкраще середньовічне вбрання в рамках фестивалю “Князівський бенкет”

 Конкурс на найкраще середньовічне вбрання в рамках фестивалю “Князівський бенкет”

Організатори фестивалю середньовічного духу “Князівський бенкет” цінують гостей, які особливо старанно готуються до цього дійства і приходять на фестиваль у середньовічному вбранні.

Уже два роки поспіль гості фестивалю, вбрання яких визнано найкращим, отримують у подарунок незабутні подорожі Україною та Європою.

Цьогоріч конкурсне журі обиратиме переможців у трьох номінаціях: 

- кращий жіночий костюм;

- кращий чоловічий костюм; 

- кращий дитячий костюм. 

Переможці отримають подарунки від партнерів Фестивалю: дорослі учасники - путівки від туристичних агенцій Нові Мандри та GEOexpress, а маленькі учасники – чудові подарунки від Компанія Тигрес!

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, усі охочі повинні 9 червня зареєструватись в наметі Центру туристичної інформації та послуг на площі перед замком. А також бути готовими до представлення свого вбрання перед фестивальним журі та широкою публікою.

Незабутні враження і приємні емоції Вам гарантовано. Не пропустіть цю яскраву та видовищну подію!

Організатор заходу — управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Початок урочистої ходи — 15.00 з Театрального майдану. Далі фестиваль триватиме на площі перед замком. Вхід вільний.

Довідка: Захід розповідає про історичну епоху Середньовіччя Древнього Лучеська. Стержневою ідеєю і основоположною подією фестивалю є З’їзд європейських монархів 1429 року, коли до Луцька для дипломатичних переговорів прибули королі, монархи, імператори та інші поважні гості з усієї Європи. Після проведення цього заходу наше місто було нанесене на усі європейські карти! Фестиваль відбуватиметься у місті втретє та буде черговим етапом підготовки до масштабного святкування 590-ї річниці даної події у 2019 році.

 

Управління туризму та промоції міста