1. Головна
  2. Оперативна інформація

КП “Луцькводоканал” системно працює над модернізацією обладнання

КП “Луцькводоканал” системно працює над модернізацією обладнання

Сьогодні, 9 лютого, у режимі “круглого столу” відбулася робоча зустріч заступника Луцького міського голови Ірини Чебелюк з представниками структурних підрозділів міської ради, КП “Луцькводоканал” та польськими партнерами підприємства. Обговорювали можливість модернізації технологічної системи водопровідної станції у місті Луцьку.

 

Консультували водників фахівці компанії “Krevox” на чолі з Тадеушем Кренжелевські. Цікаво, що цей Європейський екологічний центр є лідером зі встановлення побутових очисних споруд, фільтраційних установок і дезінфекторів води. Структура є провідником сучасних технологічних рішень у сфері водопідготовки. З нею співпрацюють чимало муніципалітетів з країн пострадянського простору та Європи.

 
 
 
 

Тож не дивно, що плідною роботою компанії зацікавилася і Луцька громада. Адже покращення екологічної ситуації в місті шляхом оновлення обладнання — нагальне питання для Луцька. Тим паче, що така модернізація тягне за собою енергоефективність та зміни у якості послуг.

Наразі, за словами директора комунального підприємства “Луцькводоканал” Віктора Гуменюка, ввірена йому структура зацікавлена у проведенні аудиту наявного на підприємстві обладнання задля його ефективної експлуатації. Це заплановано здійснити у співпраці з консультантами компанії “Krevox”.

 

Гості ділились порадами та досвідом щодо залучення іноземних інвестицій у модернізацію систем водопостачання та водоочистки. А також наголошували на важливості просвітницької роботи серед населення, промоції води як найважливішої цінності для здоров’я людини.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)