1. Головна
  2. Оперативна інформація

КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” відкрило комплекс адміністративних приміщень

КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” відкрило комплекс адміністративних приміщень

З нагоди Дня екстреної медичної допомоги та десятиріччя КП “Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” на території медичного закладу відкрито комплекс адміністративних приміщень після капітальної реконструкції. Участь у цих заходах взяла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк та керівники обласної влади.

Заступник міського голови привітала медиків з професійним святом та передала вітання від міського голови Ігоря Поліщука.

 
 

“Нехай Божа Благодать зійде на вас, нехай Божа Матір стане захисником в усіх справах, які ви робите, а справа ваша - велика. Від вашого рішення та першої дії залежить життя та майбутнє тієї людини, яка потребує допомоги. Нехай здійсняться ваші мрії та задуми, а найбільша наша мрія сьогодні — завершення війни нашою перемогою, поверненням усіх військових, рідних, близьких додому живими”, - зазначила Ірина Чебелюк та вручила працівникам “швидкої” подяки міського голови.

 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)