1. Головна
  2. Оперативна інформація

Квест «Пізнай своє місто»

Квест «Пізнай своє місто»

31 березня провідний професіонал комунального закладу "Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх" Володимир Наумук, організував та провів традиційний квест «Пізнай своє місто».

Мета даного заходу, вивчення історичних місць рідного краю, пропаганда активного способу життя, формування у дітей та молоді потреби до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

 

Захід розпочався біля приміщення «Атлет» (вул. Степана Бандери, 13), де учасникам вручили перше закодоване завдання у віршованій формі.

 
 
 
 
 
 

Всього було сім пунктів, де знаходилися підказки: музей ікони, стадіон СНУ, Меморіал вічної Слави, військовий музей, Палац учнівської молоді, Ботанічний сад та Краєзнавчий музей.

 

На кожному пункті стояли волонтери, які роздавали завдання та скеровували дітей до наступного об’єкта. Завершальним етапом була станція, де розташована ракета (ПУМ), в якій був захований солодкий скарб.

Першими знайшла скарб команда «Юні орли», другі – «Волиняки», треті – «Атлет».

Усі учасники вищезгаданого заходу були відзначені дипломами та призами від КЗ "Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх".

 
 

Запрошуємо всіх бажаючих: дітей, молодь та дорослих відвідувати осередки КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх» в різних мікрорайонах міста, де можна поспілкуватись та активно й цікаво провести дозвілля:

 
 

- приміщення «Біла тура» - вул. Будівельників, 11;

- приміщення «Стріла» - б-р Дружби Народів, 13а;

- приміщення «Олімпія» - просп. Відродження, 39;

- приміщення «Білий м’яч» - вул. Конякіна, 35;

- приміщення «Одісей» - вул. Наливайка, 10;

- приміщення «Атлет» - вул. Степана Бандери, 13;

- приміщення «Лучеськ» - вул. Рівненська, 5;

- приміщення «Юність» - просп. Грушевського, 12.

"Рух – це здоров'я, а здоров'я – це життя!!!

 

КЗ “Луцькийміський центр фізичногоздоров'янаселення “Спорт для всіх” - 724 611