1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучан запрошують на Dmytruk Luchesk Half Marathon

Лучан запрошують на Dmytruk Luchesk Half Marathon

Сьогодні під час прес-конференції з нагоди проведення Dmytruk Luchesk Half Marathon, організатори заходу та директор департаменту сім'ї, молоді та спорту міської ради Олексій Веремійчик запросили лучан і гостей міста взяти участь у спортивному дійстві, що відбудеться 8-9 вересня.

“Приємно та знаково те, що цьогоріч Півмарафон відбудеться на День міста. Саме на цей день заплановано безліч локацій із розважальними та мистецькими заходами. Проте розпочнеться він із спортивної частини. І гості, які завітають до нас з-за кордону, офіційні представники та делегації будуть бачити, що наше місто є активним, молодіжним, спортивним”, - зазначив Олексій Веремійчик.

Разом з цим, у рамках Півмарафону, департамент сім'ї молоді та спорту міської ради спільно із оргкомітетом започатковує відкритий чемпіонат Луцька з бігу на 10 та 5 кілометрів у 5-ти вікових категоріях. Керівник відділу маркетингу компанії “Дмитрук” Тарас Скорупський, у свою чергу, сказав, що надзвичайно важливою в організації заходу є підтримка Луцької міської рада, котра вже вп’яте долучається до проведення подібних подій.

 

Старт марафону відбудеться о 9.00. Ліміт часу на забіг - 3 години, що дозволить навіть просто пройти марафон у швидкому темпі. На дистанції встановлять два душових пункти, три пункти гідрації, близько трьох-чотирьох точок медичного супроводу. Окрім цього, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку демонструватимуть показові виступи секцій комунального підприємства “Спорт для всіх”.

 

Реєстрація у заході коштуватиме 350 гривень та проводитиметься до 0.00 год. 8-го вересня. Цьогоріч учасники з особливими потребами мають можливість взяти участь у Півмарафоні безкоштовно, ветерани АТО отримають знижку до 50% на реєстрацію, командним учасникам – 15%. Передбачено також безкоштовні дитячі забіги, реєстрація на які відбуватиметься 8 вересня з 12.00 в СНУ ім. Лесі Українки. Для усіх фіналістів Півмарафону приготують медалі.

 

Очікується, що у Dmytruk Luchesk Half Marathon візьмуть участь близько 1 тис. осіб, серед яких – спортсмени, аматори, любителі, гості із Любліна та ін.

Звертаємо вашу увагу, що 9 вересня із 7.30 до 14.00 год. буде перекрито такі вулиці: проспект Волі (від магазину “Перлина” до Київського майдану), вулиця Шопена;

до 12.00 - вулиці Огієнка та Зої Космодем’янської.


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777496, 724727, 720665)