1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани дякують міській владі за допомогу у встановленні лавочок на зупинках громадського транспорту, проведення благоустрою прибудинкових територій та ремонт доріг

       Під час сьогоднішньої оперативної наради начальник відділу звернень громадян Лариса Карп’як поінформувала учасників про звернення громадян, що надійшли в групу оперативного реагування «15-80» з 23 липня по 12 серпня 2012 року.

       Вона зазначила, що за звітний період на адресу міської ради надійшло 1149 - телефонних звернень. За відповідний період 2011 року – 952. Збільшення кількості звернень в першу чергу пояснюється тим, що 28 відсотків дзвінків, це були звернення про наданні інформації, консультації тощо.

       Крім того, 13 відсотків звернень із загальної чисельності (або 151 звернення) стосувалися роботи ДКП «Луцьктепло», із них 98 звернень надійшло через відсутність гарячої води у зв’язку з профілактично-ремонтними роботами на котельні, що на вулиці Карбишева, 2. 11 серпня котельня відновила подачу гарячого водопостачання.

       4 повідомлення стосувались зупинок бойлерних на вулицях Дубнівській, 12; Гордіюк, 43; Конякіна, 37 та Словацького, 12, спричинених проведенням аварійно-ремонтних робіт. 3 серпня без гарячого водопостачання залишились квартиронаймачі будинків по вул. Шота Руставелі, 9 та бульвару Дружби Народів, 2; 4.

       7-8 серпня у зв’язку з поривом на тепломережі на проспекті Волі, 33 без гарячої води залишились мешканці будинків 29; 31; 33; 35 і вул. Коперника, 34.

       6 повідомлень надійшло через недостатньо нагріту воду в квартирах будинків по вул. Січовій, 3; вул. Привокзальній, 15; вул. Гордіюк, 47; вул. Наливайка, 6.

       70  звернень стосувались діяльності ДКП «Луцькводоканал», а саме: 17 - через пориви водопроводів на вулицях Бенделіані, 5; Потебні, 71; Привокзальній, 13-13а; Стрілецькій, 6 та Данила Галицького, 12.

       18 звернень надійшло з проханням про ліквідацію наслідків затоплення зовнішньої каналізації на вулицях: Січова, 3; Профспілкова, 7; Винниченка, 51; Гірна, 2. Ще 1 повідомлення  стосувалось проведення благоустрою території після виконання ремонтних робіт щодо заміни водопроводу на вулиці Бенделіані, 5 – звернення на контролі.

       96 повідомлень було викликано відсутністю електропостачання в житлових будинках. Зокрема, 1 серпня внаслідок аварійного відключення лінії без електропостачання залишались мешканці будинків на вулицях: 8-го Березня; Саперів; Теліги; Польової та проспекту Волі, а 4 серпня без електроенергії лишились мешканці проспектів: Соборності; Молоді; вулиць Ветеранів; Захарова; Верещагіна.

       Щодо зовнішнього освітлення вулиць та прибудинкових територій надійшло 36 звернень, а саме телефонували жителі будинків, що на вулицях Кравчука, 1; 15; 15л; 18; 22, Ветеранів, 1, Мазепи, 49, Декабристів, Московської, Даньшина, 52 та Липинського, 1; 3; 5. Звернення лишаються не виконаними.

       За звітний період на адресу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» було передано 32 повідомлення. Про несвоєчасний вивіз твердих побутових відходів зверталися мешканці вулиць Кравчука, 7; 15а; Ветеранів, 1; Гордіюк, 8; Наливайка, 12 та проспекту Соборності, 11а; 18; 25б. 7 дзвінків поступило відносно відкритих колодязів зливової каналізації  на вулицях Нахімова кут Плитниці; Заньковецької, 50; Даньшина, 1; Карпенка-Карого, 9; Вороніхіна кут Орджонікідзе, ці питання лишаються на контролі.

        Щодо безпритульних собак надійшло 31 звернення від лучан. Телефонували мешканці вулиць Гордіюк, 29; 33 а; Кравчука, 9; Федорова, 4, 6; проспекту Соборності, 32; 38; Молоді, 12; Відродження, 20.

        8 телефонних звернень було скеровано на КП «Зелене господарство м.Луцька»  стосовно прибирання повалених дерев, зумовлених негодою (вулиці Ветеранів, 5; Ковельській, 179; Теремнівській; Захарова, 12 та бульвару Дружби Народів, 12).

        Періодично надходять прохання лучан про встановлення лавочок на зупинках громадського транспорту на вул. Конякіна (район «Риббази»);  просп. Соборності (біля РАГСу, де здійснюється відправлення автобуси «Луцьк-Експрес»). Мешканці з вул. Липинського, 2 неодноразово звертаються з проханням огородити будівельний майданчик, який є небезпечною зоною для дітей. Всі ці звернення залишаються на контролі в ДЖКГ.

       23 звернення стосувались руху міського пасажирського транспорту та маршрутних таксі. Пасажири нарікали на великий інтервал руху маршрутних автобусів, відсутність рейсів (скарги надійшли на маршрути № 9; 16; 20; 22; 23; 25; 31; 32).

       Останнім часом збільшилась кількість скарг на неналежний радіозв’язок,  абоненти не можуть додзвонитись на диспетчерську службу, з’ясувати причину та викликати монтера (ПАТ «Укртелеком»).

       Лариса Карп’як зазначила, що, окрім скарг, останнім часом надходять подяки на адресу міського голови. Зокрема лучани щиро дякували за допомогу у встановленні лавочок на зупинках громадського транспорту, проведення благоустрою прибудинкових територій та ремонт доріг.

       Міський голова Микола Романюк зазначив, що люди продовжують скаржитися на сміття, яке накопичується біля контейнерів для збору побутових відходів. Він наголосив, що громадяни часто самі засмічують територію, а потім жаліються. Зазначив, що працівники відділу муніципальної дружини надали йому фотографії, які були зроблені під час рейду. На них зафіксовані випадки, коли люди привозять автомобілями мішки зі сміттям та залишають його біля контейнерів. «Працівники комунальних служб не можуть бігати за кожним жителем міста та прибирати. Люди й самі повинні проявляти громадянську позицію та допомагати владі боротися з тими, хто засмічує місто, а не залишатися осторонь», - додав міський голова.

       Міський голова закликав усі служби оперативніше реагувати на звернення громадян.

 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

       (777904, 777946, 720665)