1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани провели в останню дорогу Героїв Олексія Мельничука та Віталія Котельнікова

Лучани провели в останню дорогу Героїв Олексія Мельничука та Віталія Котельнікова

У Луцьку небо плаче за загиблими Героями Олексієм Мельничуком та Віталієм Котельніковим. Сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбувся чин похорону бійців, які загинули 10 вересня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Мале Веселе Харківської області.

 
 

Провести Героїв в останню дорогу прийшли Луцький міський голова Ігор Поліщук, його заступник Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, побратими військовослужбовців, а також сотні лучан.

 
 

Поховали загиблих військовослужбовців на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.

 
 
 
 

Довідково: Мельничук Олексій Анатолійович, народився 24.06.1980 року. 27.02.2022 був призваний на військову службу за мобiлiзацiєю, проходив службу у складі військової частини на посаді стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

Котельніков Віталій Олександрович, народився 10.09.1969 року. 27.02.2022 був призваний на військову службу за мобілізацією, проходив службу у складі військової частини на посаді стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону.

 
 
 
 
 
 

Щирі співчуття рідним та близьким!

Вічна пам‘ять, честь і шана Героям!

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)