1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани провели загиблого на Сході Героя в останню путь

Лучани провели загиблого на Сході Героя в останню путь

 8 серпня до Луцька надійшла сумна звістка: на Луганщині загинув військовослужбовець 14-ї ОМБР Андрій Єлістратов.

Панахида за загиблим відбулась сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Вшанувати пам’ять Героя прийшли родичі та близькі, військовослужбовці, представники духовенства, лучани та гості міста. Прощалися з Андрієм Єлістратовим  й секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук та радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Після відспівування у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулась громадянська панахида на Театральному майдані нашого міста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Сьогодні ми згадуємо про тих лучан, що загинули, захищаючи незалежність нашої України, відстоюючи її право на державність, відбиваючи зазіхання агресора. Ми віримо, що ворог буде переможений, а Україна буде в тих кордонах, в яких вона була у 1991 році. Ворог буде розбитий. Хочу висловити співчуття родині загиблого, близьким. Проте, жодні слова не зможуть вгамувати біль і замінити сина, брата, друга, земляка, побратима. Але пам’ятаймо – Герої не вмирають!”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Також до скорботного слова долучилися митрополит Луцький і Волинський Михаїл, класний керівник загиблого Любов Процик та майор підрозділу, у якому той проходив службу, Артем Якимчук.

 

Завершивши панахиду, жалобною ходою лучани пройшли проспектом Волі до гімназії №4. Похоронили Андрія Єлістратова на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

 
 
 
 
 

Довідково. Андрій Єлістратов народився 23 жовтня 1991 року у м. Рига (Латвійська Республіка). У 1994 році разом з родиною переїхав жити до Луцька. Навчався у НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 - професійний ліцей” та Волинському коледжі Національного університету харчових технологій. Неодружений.

З 2010 до 2013 року служив за контрактом у 30-й окремій Новоград-Волинській Рівненській ОМБР.

9 квітня 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації. 28 липня 2014 року отримав поранення під час виконання завдань у зоні АТО. У 2015 році був демобілізований.

Андрій Єлістратов у березні 2016 року підписав контракт й ніс службу у складі 14-ї ОМБР.

Світла пам’ять про нашого славного земляка, який віддав своє життя за цілісність і незалежність України, назавжди залишиться у серцях лучан.


 

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

 

СЛАВА ГЕРОЮ ! ! !


 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)