1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани вшанували пам’ять Кобзаря у 206-ту річницю від дня його народження

Лучани вшанували пам’ять Кобзаря у 206-ту річницю від дня його народження

Щороку, на початку весни, українці традиційно вшановують видатного письменника, художника, поета, знаного в народі як Кобзаря - Тараса Шевченка. Сьогодні, з нагоди 206-ї річниці від дня його народження, у Луцьку відбулося літературно-мистецьке свято “Нас єднають думи Кобзаря”.

Десятки лучан зібрались біля пам’ятника Тараса Шевченка, що на проспекті Волі, щоб вшанувати видатного українського діяча, талант якого випередив час, а поетичне слово актуальне й донині. Серед них – секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, громадських організацій, депутати Луцької міської ради, а також студентська та учнівська молодь.

 
 
 
 
 
 
 
 

Урочистості розпочались з декламування віршів, за участю представників творчої інтелігенції та молоді міста. Своїм виступом вони знову підкреслили роль творчості Кобзаря, силу його слова у нинішній час. Традиційно, лучани на площу прийшли з власними “Кобзарями”. Ця книга здавна шанується як реліквія в українських родинах.

 
 
 
 
 

Потому присутні поклали квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка.

 
 
 
 
 
 

А тих, хто долучився до декламування та акції «Мій Кобзар» чекали подарунки – нове видання «Кобзаря».

 
 

Урочистості продовжились у Палаці культури міста Луцька із мистецьким проєктом «На струнах Кобзаревої душі».

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)