1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани вшанували пам’ять військовослужбовців, що загинули у АТО/ООС

Лучани вшанували пам’ять військовослужбовців, що загинули у АТО/ООС

Сьогодні у Луцьку, з нагоди Дня захисника України, відбулось урочисте вшанування пам’яті військовослужбовців, загиблих під час бойових дій у АТО/ООС. У заходах взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, військовослужбовці, сім’ї та родичі загиблих, а також небайдужі лучани.

Вшанування розпочалось із громадської панахиди біля пам'ятного фотостенду "Герої Небесної Сотні - Загинули за Єдність України”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Сьогодні ми зібралися для того, аби сказати, що Україна була, є, і буде. Адже у нашої держави завжди є захисники — ті, хто свою країну, свій народ ставив на перше місце, хто, незважаючи ні на які труднощі, завжди йшов у бій.

Сьогодні ми відзначаємо День захисника України. І саме завдяки нашими захисникам ми існуємо як держава, як народ, маємо свою культуру, мову, традиції, нам є ким та чим пишатися. Я хочу висловити слова вдячності до всіх учасників бойових дій за ваш подвиг, відданість, самовіддачу, мужність та звитягу, яку ви проявляли щоденно в умовах війни. Я хочу подякувати рідним і близьким наших земляків, Героїв. Вони сьогодні дивляться на нас та своїм прикладом показують, що Україна варта того, аби її захищати”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Поклавши квіти до стенду, присутні вирушили на меморіальний комплекс “Вічна слава”, вшанувавши загиблих також біля пам'ятного знаку "Волинські Герої Небесної Сотні" та каменю на місці спорудження пам’ятника загиблим в АТО/ООС волинянам.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Також учасників заходу чекав трансфер на Алею почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа, де представники духовенства продовжили громадську панахиду й помолились за загиблих.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Потому присутні поклали квіти до могил Героїв, що віддали своє життя за Батьківщину.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)