1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк готується до 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України

Розпорядженням секретаря міської ради Григорія Пустовіта затверджено перелік заходів з підготовки та відзначення у серпні цього року 27-ої річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України.

Відповідальним особам доручено здійснити благоустрій та санітарне прибирання вулиць, пам'ятних місць, парків та скверів, територій біля пам'ятників та пам'ятних знаків борцям за волю і незалежність України, місць захоронень загиблих воїнів, історичних місць, Алеї почесних поховань, упорядкувати роботу ринків міста.

Передбачено низку офіційних, мистецьких, культурно-масових, спортивних та інших розважальних заходів. Уже традиційно, 23 серпня - урочиста церемонія підняття Державного прапора України перед міською радою з нагоди Дня Державного прапора України.

23 та 24 серпня відбудеться урочисте вшанування та покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників борцям за волю та незалежність України, видатним діячам українського державотворення, місць захоронень загиблих воїнів – учасників АТО та Революції Гідності, на Алеї почесних поховань.

Громадська акція «Українська вишиванка» - 24 серпня на Театральному майдані.

З нагоди державних свят у місті відбудеться й низка культурно-мистецьких заходів, фестивалів, інших мистецьких та промоційних акцій, пленерів, спортивних, просвітницьких, патріотичних заходів для різних вікових категорій та вподобань громадян. Зокрема, міжнародний фестиваль «Поліське літо з фольклором», Міжнародний джазовий фестиваль «ArtJazzCooperation», мистецька акція «Кобзарське віче» та ярмарок народних ремесел, спортивні заходи, акції для дітей, що потребують соціальної підтримки, та інші цікаві заходи.

У будинках культури та бібліотеках міста будуть організовані тематичні виставки літератури, читання, зустрічі, вікторини презентації тощо, присвячені незалежності України та державним символам.

Афіша заходів, що відбуватимуться в місті, буде опублікована згодом.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

 

(777904, 777946, 724727, 720665)