1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк отримав черговий транш гранту від ЄС на впровадження транскордонного проєкту

Луцьк отримав черговий транш гранту від ЄС на впровадження транскордонного проєкту

На банківський рахунок виконавчого комітету Луцької міської ради надійшов черговий транш грантових коштів ЄС у розмірі 347 600,49 євро. Ці кошти будуть спрямовані на реалізацію транскордонного проєкту “Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Холма і Луцька”, який впроваджується спільно з муніципалітетом міста Холм Республіки Польща в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Отже, понад 11 мільйонів гривень гранту будуть спрямовані головним чином на оплату робіт із завершення капітального ремонту 40 світлофорних об’єктів у Луцьку, частини вулиці Рівненської (від вулиці Задворецької до вулиці Купріна), проведення реконструкції мереж зовнішнього освітлення на вулиці Конякіна. Планується, що усі роботи будуть завершені до кінця 2020 року.

 

Рішення про виділення чергового траншу було ухвалене грантодавцем після здійснення ретельної перевірки незалежними аудиторськими установами правильності використання коштів першого платежу, який виконком Луцької міської ради отримав на початку впровадження проєкту. Незважаючи на непрості виклики, спільна польсько-українська команда зуміла ефективно реалізувати заходи, заплановані на початковий етап проєкту, якісно підготувати перший фінансовий звіт, підтвердити правильність понесених витрат та високу кваліфікацію по впровадженню великобюджетних проєктів за кошти міжнародної технічної допомоги.

 
 

 

Для довідки: проєкт “Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька” реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства (грантовий договір №PLBU.02.01.00-06-0511/17-00). Головним партнером проєкту є муніципалітет м. Хелм (Республіка Польща), партнер — виконавчий комітет Луцької міської ради. Проєкт розпочався 1 червня 2019 року. Бюджет проєкту для Луцька – 772 445,53 євро, в т.ч. грантові кошти – 695 200,98 євро, або 90%).

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності