1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк представляє свій туристичний потенціал на Міжнародній виставці у Литві

Луцьк представляє свій туристичний потенціал на Міжнародній  виставці у Литві

Новий туристичний рік управління туризму та промоції міста розпочинає з презентації Луцька на Міжнародній виставці «ADVENTUR 2020» у місті Вільнюс. Участь у виставці стала можливою завдяки партнерській співпраці з Волинською торгово-промисловою палатою.

Міська рада уже вдруге презентує Луцьк на цій виставці, яка є особливо цінною для нашого міста, оскільки український та литовський народи протягом століть об'єднувала спільна історія. У середні віки Луцьк був другою столицею Великого князівства Литовського, а Луцький замок — резиденцією Великого князя Вітовта. А у 1429 році у Луцьку відбувся з'їзд європейських монархів.

 
 

Завдяки активній інформаційній роботі зацікавленість литовців Луцьком і його історико-культурною спадщиною зростає, а кількість литовських туристів щороку збільшується.

Протягом трьох днів, 24-26 січня, начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська, начальник відділу розвитку туризму Юлія Дацюк та головний спеціаліст цього ж відділу Юлія Бабич популяризуватимуть Луцьк, представлятимуть його туристичний потенціал, основні події 2020 року, розповідатимуть про спільну історико-культурну спадщину та знайомитимуть з новими туристичними пропозиціями.

 

24 січня стенд міста Луцька відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський. Начальник управління, Катерина Теліпська, вручила йому промоційні матеріали і подарувала пам'ятну медаль 590-ї річниці з'їзду європейських монархів у Луцьку. Володимир Яценківський побажав команді Луцька плідної роботи на виставці та запросив презентувати місто у посольстві.

Довідка.

Міжнародна виставка «ADVENTUR 2020» - одна з найбільших в країнах Балтії. На виставці цьогоріч буде представлено понад 300 учасників з 20 країн світу. Участь у виставці беруть представники національних та регіональних туристичних агентств, готелів, авіаліній, туроператорів та посольств іноземних держав. Це місце зустрічі для міжнародного, регіонального і місцевого туристичного бізнесу.

Виставка дає можливість професіоналам у сфері туризму зустрітися з колегами, покупцями, посередниками і постачальниками. Обговорити основні туристичні тренди поточного року та переваги відпочинку в окремих містах та регіонах.

 

Управління туризму та промоції міста