1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк провів в останню дорогу загиблого Героя Віталія Степанишена

Луцьк провів в останню дорогу загиблого Героя Віталія Степанишена

 

Сьогодні Луцька міська територіальна громада попрощалася ще з одним військовослужбовцем, який віддав своє життя у війні з росією. У кафедральному соборі Святої Трійці відспівали полеглого на сході України Віталія Степанишена.

 

Віталій Степанишен був призваний на військову службу по мобілізації 26 лютого на посаду сапера інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону.

 
 

Загинув 29 серпня у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Байрак Харківської області.

 

“Сьогодні ми прощаємося із невинно убієнним воїном Віталієм. Висловлюємо щирі співчуття його родині, скорбимо разом із нею, – сказав декан кафедрального собору Святої Трійці, протоієрей Микола Нецькар. – Його похорон – це ще одна нагода всім нам усвідомити, що війна несе смерть, а відтак змінити свій настрій з байдужого на бойовий. Потрібно також змінити свою молитву про благополуччя України на молитву про наших воїнів. Нехай Господь почує її і допоможе українським Збройним Силам і всім людям, які їх підтримують, здобути перемогу в цій війні”.

 

До молитви за упокій душі спочилого разом із духовенством, небайдужими лучанами долучилися Луцький міський голова Ігор Поліщук та представники обласної влади.

 
 
 

По завершенню панахиди домовину з тілом воїна під звуки дзвонів і солдатської сурми прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні — Загинули за єдність України” траурна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

 
 
 

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)