1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк відзначає 937-ий День народження

Луцьк відзначає 937-ий День народження

Сьогодні Луцьк відзначає свій 937-ий День народження. З цієї нагоди на Театральному майдані велолюбителі у святкових вишиванках зібрались разом, аби здійснити велопробіг вулицями та проспектами міста за тролейбусним маршрутом №15. Проїхав у колоні з лучанами й міський голова Ігор Поліщук. Він побажав усім миру в Україні, а лучанам - повернення до звичного режиму життя та переходу до розвитку нашого міста, роботи на перспективу.

 

“Бажаю, щоб усі українські військові повернулись із фронту живими, а усі сім’ї знову були разом. Щоб ми якомога швидше на цьому місці відсвяткували нашу перемогу, адже після неї кожен день міста ми будемо відзначати як це було раніше: з розвагами, урочистим концертом та в більш святковій атмосфері”, - наголосив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

По завершенні велопробігу, присутні на Майдані люди влаштували патріотичний флешмоб “Українська вишиванка”. Своїми тілами вони утворили напис “Я люблю ЗСУ”!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Підтримали українських військовослужбовців цього дня й наймолодші лучани. Вони вручили захисникам власноруч зроблені листівки з найщирішими побажаннями, а дорослі — розмалювали мегалистівку “Подаруй любов захиснику”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)