1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцька громада готується до зимового періоду

Підприємства житлово-комунального господарства Луцької міської територіальної громади ведуть роботи з підготовки житлового фонду і комунального господарства до роботи в зимовий період. На обслуговуванні підприємств міста, що надають послуги з управління багатоквартирних будинків, перебуває 586 житлових будинків. Станом на 1 жовтня, у частині з них профілактично відремонтовано системи центрального опалення, гарячого та холодного водопостачання, електрощитових, проведено ремонт димовентиляційних каналів та покрівель.

Більше половини наявного житлового фонду передано на обслуговування об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків. Тобто із 659 зареєстрованих ОСББ самостійно організовують роботу та відповідають за виконання заходів з підготовки житла до зими 650 ОСББ, які обслуговують 689 будинків.

У місті триває ремонт розпочатих ще у минулому році вулиць та прибудинкових територій, а також ліквідація аварійної ямковості на вулично-шляховій мережі та нанесення дорожньої розмітки.

Тим часом, з метою швидкого реагування на погіршення погодних умов передбачається забезпечити цілодобове чергування служби оперативного реагування у Луцькій міській територіальній громаді та у департаменті житлово-комунального господарства. В зимовий період, утримання території громади проводитиметься наступною технікою ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» – 8 посипально-відвалочних автомобілів, 2 навантажувача, 1 грейдер, 8 тракторів з щіткою і відвалом, 3 самоскиди для вивезення снігу. Також підготовлено 5 одиниць техніки комунальних підприємств громади. Вона знаходиться у технічно справному стані та підготовлена для робіт з зимового утримання вулиць. На тротуарах в листопаді 2022 року заплановано виставити ящики з щебенево-соляною сумішшю.

Готується до зими й ДКП «Луцьктепло». Підприємство замінило в кількох котельнях пальники, автоматику, димососи та вентилятори, що дасть орієнтовно очікувану економію природного газу 600 тис. куб. м. Також комунальники влаштували 69 індивідуальних теплових пунктів в житлових будинках, ще в семи роботи тривають, а комерційними приладами обліку теплової енергії оснащено 77 житлових будинків.

Виконано капітальний ремонт теплових мереж протяжністю 2200 погонних метрів на суму 9,7 млн грн, відремонтовано п’ять теплових камер із заміною запірної арматури на суму 2,5 млн грн.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)